Načítám AKCE

« All AKCE

  • AKCE již proběhla.

KVALITA ZDRAVOTNÍ PÉČE VIII. – MODERNÍ ZDRAVOTNICKÉ TECHNOLOGIE A POSTUPY

13.6.2019 @ 8:00 - 14.6.2019 @ 19:00

3100Kč

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

hlavní téma v pořadí již VIII. konference je opět „Kvalita zdravotní péče“, na kterou pohlížíme již tradičně z několika úhlů pohledu. Je proto určena všem, kdo se zabývají či pracují v lékařských a ošetřovatelských profesích, zejména těm, kteří na současném stupni technizace a komputerizace medicíny spolupracují s biomedicínskými inženýry a techniky, těm, kteří výzkumem, výrobou, servisem i v provozu moderní medicínu podporují, i těm, kteří se věnují vzdělávacímu procesu ve zdravotnických oborech, a to jak v pregraduální, tak v postgraduální fázi studia. Vzájemná spolupráce zdravotnických a nezdravotnických profesí garantuje inovace zdravotnických technologií a postupů, zvyšuje jejich medicínskou účinnost a bezpečnost, tj. kvalitu zdravotní péče.

K úspěchům v preventivní i akutní medicíně, tj. ve zvyšování „potenciálu zdraví“ a ve zlepšování „kvality zdraví“ jednotlivců i populací, nemalou měrou přispívají zdravotnické prostředky, jejichž složitost (inteligence) se nejen rychle zvyšuje, ale přechází z klasických zdravotnických prostor do zdravotně-sociálních institucí a do domácího prostředí. To však vyžaduje jejich instalaci, dohled i servis. Bude pro stárnoucí populaci potřeba nové technické zdravotnické profese?

Regulace vzdělávání zdravotníků, stanovení jejich činností, kompetencí i používání zdravotnických prostředků v českém zdravotnickém systému je dána trvale se měnící legislativou respektující směrnice Evropské unie. Je však žádoucí diskutovat nad dopady všech příslušných změn v praxi a případně podávat podněty našim zákonodárcům.

Těšíme se na Vaši účast, nejen pasivní, ale zejména aktivní. Podělte se o své zkušenosti, názory a doporučení s auditoriem, které se zde v Pardubicích nejen dlouhodobě kultivuje, ale hlavně garantuje pracovní, odborné i společenské postavení absolventů oboru „biomedicínské inženýrství“ v českém zdravotnictví.

                                                                                                                      Dr. Fr. Jurek

Finální program konference je ke stažení zde. Kompletní informace k organizaci jsou ke stažení zdePřihláška pro aktivní sdělení je ke stažení zde. I přes odeslání přihlášky aktivního sdělení je potřeba se přihlásit na akci přes webový formulář zde.

Podrobnosti

Zahájení:
13.6.2019 @ 8:00
Ukončení:
14.6.2019 @ 19:00
Cena:
3100Kč
Kategorie AKCE:
PŘIHLÁŠKA
https://cszt.cz/produkt/kvalita-zdravotni-pece-viii-moderni-zdravotnicke-technologie-a-postupy/

Místo konání

Dům techniky Pardubice
nám. Republiky 2686
Pardubice, Pardubický 532 27 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 466 611 995