Jak si změnit heslo a upravit profil

Kartotéka dokumentů

Jak si změnit heslo a upravit profil

in

Návod jak si změnit heslo a upravit svůj profil

Změnu hesla zpravidla řešíte ve dvou případech:

  1. Heslo jste zapomněli a ke svému profilu se nemůžete přihlásit, pak prosím pokračujte krokem „Zapomenuté heslo“
  2. Své heslo znáte, ale z nějakého důvodu jej chcete změnit.

Přihlášení do svého profilu

Na stránkách www.cszt.cz klikněte na tlačítko přihlásit v pravém horním rohu. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, kde zadáte své přihlašovací údaje (zpravidla e-mailovou adresu a heslo).

V pravém horním rohu klikněte na tlačítko přihlásit se. Vyplňte své přihlašovací jméno a heslo, které jste obdrželi e-mailem (pokud jste si tyto údaje změnili ve svém profilu, zadejte Vámi zvolené údaje).

Úprava profilu a z měna hesla

Budete vyzváni k aktualizaci základních informací ve Vašem profilu. Tuto fázi můžete a nemusíte provést. Pokud jste provedli nějaké změny, je nutné je uložit stiskem tlačítka „Aktualizovat profil“

Zobrazí se zelené pole s informací a aktualizaci Vašeho profilu. V levém menu kliknete na odkaz „Členské konto“. Budete přesměrováni na novou stránku.

Na stránce Členské konto kliknete na odkaz „Změnit své heslo a osobní informace. Budete přesměrováni na novou stránku.

Po přesměrování na stránku s detaily Vašeho účtu, je možné změnit kontaktní údaje a Vaše heslo. Pro změnu hesla, je potřeba zadat nejprve staré heslo do pole označeného červeně a poté 2x stejné nové heslo, do pole označeného modře. O síle hesla jste informování v barevném poli. Pro uložení hesla je potřeba stisknout tlačítko „uložit změny“.

O uložení změn budete informováni zeleným polem s informací a úspěšném uložení změn.

1